Mini Angkoras prie Chiang Mai – Wiang Kum Kam

Visai šalia Chiang Mai miesto yra senas, 13 amžiuje Lanos karalystės princo Mangrai pastatytas ir tik 1980 metais pradėtas atkasinėti senas miestas. Keista, bet visai nereklamuojamas – kai buvome, nebuvo daugiau nei vieno turisto. Arkliuku kinkyta bričkele pasivažinėjome aplink senas šventyklas – miesto plotas nemažas, o dabar jau tarp šventyklų iškilę gyvenamieji namai. Jei vietoj namų būtų džiunglės, o šventyklų kompleksai būtų daug didesni – atrodytų visai panašiai į Angkoro šventyklas Kambodžoje.

Jau pradėjome atsisveikinimą su paskutiniais mūsų namais Tailande – vakare susitikom su Vaide ir jos vyru – čia gyvenančia lietuvės ir šveicaro šeima – susitikome šį kartą jau atsisveikinti… Pasitaškėm paskutinį kartą prie jų namo esančiame baseine, paskui pavakarieniavome “pasigamink pats” restoranėlyje.

Beliko tik susipakuoti daiktus, sutvarkyti namus ir rytoj pavakare sėsim į naktinį traukinį į Bankoką. Bankoke praleisim dar vieną dieną, pernakvosim ir išskrisim į Berlyną, iš ten – į Rygą – vėl nakvynė – ir į Palangą… Galbūt dar parašysiu iš Bankoko. Iki:)

Riedam apžiūrinėti senojo miesto  Senajame mieste  13 amžiaus šventykla  Dar - senajame mieste  Pati seniausia ir garsiausia šventykla senajame mieste  Ir dar…  Sidas ant arkliuko

6 komentarai(-ų) temoje “Mini Angkoras prie Chiang Mai – Wiang Kum Kam”

 1. Močiutė Jadvyga says:

  Ir man pasidarė gaila ,kad jūs Tailandą paliekat…

 2. maple says:

  Niekaip nesulaukiu paskutiniu Jusu ispudziu…Ir dar laaabai idomu, kaip jauciates grize i Lietuva???

 3. karolis (100dienu.lt) says:

  va va, as ir laukiu kada parasysit, kaip aplinkos metamorfozes po 6 menesiu veikia nuotaikas ir kitka?:) idomu juk, jei kada sugalvosim padvigubiunt keliones ilgi, konsultuosimes su jumis psichologiniais klausimais:))

 4. Tabares says:

  Sveiki,benarsydamas ir ringdamas jau dalugei metu informacija apie islikima gamtoje,netiketai radau si puslapi,dziugu kad yra grupele zmoniu siais dalykais besidominanciu o tai galvojau kad as vienas laukinis:))) .Praleidziu labai daug laiko gamtoje,nesvarbu kokie metu laikai net prie -20 laipsniu salcio,dalugeio zmoniu esu nesuprastas kaip zmogui gali patikti tokiam saltyje leisti gamtoje laika,bet kuo daugiau esu smerkiamas tuo auksciau moraliskai ir psihologiskai esu tvirtesnis uz kritikus.Si puslapi pasistengsiu papildyti man zinoma informacija,gaila kad mano kamera sugedo butu tikrai idomu perteikti savo zinias i si puslapi,jei nieko pries kas supranta angliskai galiu parodyti idomiu tinklapiu sia tema. Isgyventi gamtoje dalugeiui atrodo (kas nepatyres ) romantika taciau taip nera,pats budavau miske keliom dienom,savaitem.Kai buna grybu ir kitu mum gerai zinomu gamtos gerybiu sezonas esu isbuves gamtoje be civilizacijos maisto 4dienas,galiu pasakyt kad alkis visa laika jauciamas,nes ne taip paprasta pereiti is sotaus civilizacijos maisto i tai ka duoda gamta,bet tai buvo tik sezono metu ir to man neuztenka nezinau must sumokeciau bet kokius pinigus katras pamokintu kaip isgyventi ziema. Kodel man patinka lysti i tokius uzsiemimus?juk tai vargina?-tai yra laisve,visiskas atsijungimas nuo nepriklausomybes. Daznai dziaugiames kad Lietuva laisva,taciau man kelia sypsena argi jus vargsai zinot kas yra laisve?????? Kad ir kaip as noreciau buti laisvas as vistiek esu okupuotas,esu civilizacijos auka,ir nieko cia nepadarysi. Tad isgyvenimas gamtoje ir sios zinios man neikainuojamos.

 5. Mera says:

  Sveiki. Sitas budas tikrai neabogls, dar senelis mane sito mokino. Ir pats bandziau. TIesa, ant kaledaes siek tiek patogiau skaldyt, bet kai ipranti, tai ir sitaip neblogai gaunasi. Dar vienas patarimas prie sito kai kertat, reikia kirsti ne i kaledes viduri, o i virsu/kampa.

 6. Naufal says:

  sitas puslapis tiraki geras.. pagarba tiems kurie situo uzsiima.. kaip tik dabar ziuriu per TV dokumentini seriala zmogus pries gamta ten ir daug geru patarimu buna.. ee o koki ten Valdas turi puslapi gal koks negirdetas ? idomu pasidare

Parašykite komentarą