Barselona… Pagaliau!

Čia toks naminis hostelis senamiestyje, taip jauku ir šilta… Šiuo metu darbininkai krapšto sniegą nuo stogo terasos, o savininkė laksto pirmyn – atgal ir tikrina, ar nieks neišeina į kiemelį – sako, tie darbininkai gali ką nors ant galvos užmesti :)
Vakar nuo ankstaus ryto dukart skridom (Kaunas – Briuselis ir Briuselis – Barselona), o tarp skrydžių bastėmės po Briuselį. Visa bėda, kad to bastymosi buvo nedaug, nes nuo oro uosto iki miesto kelios valandos kelio autobusu. Bet pamatem sisiojantį berniuką, pasivaikščiojom po senamiestį… O visų smagiausia buvo kelionė autobusu į miestą, nes iš Kauno skridom kartu su Aidijos choru – ir jie mus mielai priėmė į autobusą, kuris juos vežė iki viešbučio – beveik iki pat miesto centro. Buvo smagu paplepėti su klasiokais, su kuriais mokiausi pradinėse klasėse:)
Na, o paskui – vėlus skrydis į Barseloną, vėl autobusas į miestą, naktinė Barselona ir viešbučio ieškojimas be žemėlapio… Turėjau viešbučio laišką su paaiškinimais, kaip juos rasti – kur įlipti metro, kur išlipti, kur eiti… Deja deja, naktį metro neveikia, bet pasiklausdamos naktinių šlavėjų ar iš baro einančių tipų, pagal metro stoteles ir intuiciją, viešbutuką (be iškabos) radom:)
Na ką, jau eisim į miestą, iki visiems, Aistė jau stovi už nugaros ir sako – einam:)
Ciao!

Parašykite komentarą