Drakula, ar lauki svečių?

Kuprinės nesukrautos, ir išvis, kelionei nieko nepasiruošėm. Neperskaičiau Lonely Planet’o. Vaikų daiktų seneliams nesudėjau. Nenupirkau lietuviškų suvenyrų (kokie jie visi negražūs ir brangūs).  Fotikas nepakrautas, rūbai kelionei neskalbti. Be visokių kažkokių reikalų dar reiks nuvežti Nojų į karate, pasiskolinti iš Aistės miegmaišį, Sidą paimt iš darželio, “priduot” vaikus seneliams, būtinai sudalyvaut proto mūšiuose ir naktį važiuoti į Kauną, nes skrydis iš ten 6 val. ryte.

Ir vis tiek vietoj to, kad kažką prasmingo nuveikčiau, sėdžiu prie kompiuterio.

Bet svarbiausi darbai vis tiek padaryti! 50 eurų, kurių vakar taip ieškojau – rasti (Sido taupyklėj). Bilietai užregistruoti, o vakar naktį parašėm paskutinius atsakymus į Couchsurfing – taip sunku buvo išsirinkti, pas ką gyvensim, nes – visi jie nerealūs!!! Žinoma, taip ir įsivaizdavau balkanų žmones ir nekantrauju susitikt:)

Kelionės planuose – Rumunija, Bulgarija, Serbija ir Vengrija. Tiek, kiek įmanoma apkeliaut ir pamatyt per 11 dienų, tranzuojant ar vietiniais autobusais važiuojant, nakvojant pas vietinius žmones… Maršrutas gal ir keisis, nes tokioj kelionėj niekada iš anksto nieko nežinai – bet tas ir smagiausia. Faktas, kad grįšim iš Vengrijos sostinės Budapešto, o rytoj nusileisim Cluj-Napoca, Transilvanijos sostinėj (Rumunija) – grafas Drakula, tikiuos, mūsų jau laukia:)

Tikslas – pamatyti šalis iš vidaus, kuo daugiau bendrauti, kuo mažiau išleisti pinigų, bet reikalui esant turėti jų atsargoje :D Ir, žinoma, kad tai būtų nuotykis. Iki!

10 komentarai(-ų) temoje “Drakula, ar lauki svečių?”

 1. Edita says:

  Ir kodėl mes ne su jumis?! :)
  Nereali kelionė jūsų laukia. Sėkmės!

 2. Sidas says:

  Aš tavęs labai pasiilgsiu,mamyte

 3. Aistė says:

  Kaip miegmaišis?:)) ar išsidunksėjo tas kamiškas kvapas?:))) beje, nepamirškite , jūs, ir vėl dviese ir vėl romantika…ech…;) Viliau, ar prisimeni , kas yra romantika?:))

 4. Ramunė says:

  Jo jo, romantika… yra proga priartėt prie Viliaus penketuko svajonės:DDD

 5. vytas911 says:

  aš vis užmetu akį į puslapį ir galvoju – nugi jau laikas keliauti kur nors jums :) Sėkmės :)

 6. Aistė says:

  O varge, kodel romantika visada pasibaigia leliukais;)

 7. doru says:

  Labai ačiū už Lėtinis…Gegužės ji ateis …

 8. Rutele says:

  Merginos, baikit cia su tais leliukais. Pasakysiu kaip Sidas: jei jau tai norit, tai ir gimdykit:P

 9. Rutele says:

  Doru, could you write it in english? I didn`t understand what you mean :D :D:D

Parašykite komentarą